logo

هر روز یک ببر! ۲۱ اسفند تا ۱۵ فروردین

ای‌نتورک و آروند برای روزهای قبل و بعد سال نو، مسابقه‌ای با جوایز شگفت‌انگیز در نظر گرفته‌اند.

شروع بازی

جایزه امروز

بازی کنید و امتیاز خود را افزایش دهید... جایزه امروز ساعت ۲۲ مشخص خواهد شد!

* شما می‌توانید به تعداد دلخواه بازی کنید و امتیاز خود را افزایش دهید تا شانس بیشتری برای دریافت جایزه امروز داشته باشید.

بازی می‌کنم
جوایز بازی

هر روز یک جایزه برای شرکت کنندگان در بازی

۳ قرعه‌کشی برای کسانی که امتیاز خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند

برای کسانی که در بازه‌های مشخص بیشترین لایک در اینستاگرام یا بیشترین ری‌توییت را بگیرند

برندگان روزهای گذشته

محمد رضا شهری

behrooz mirzaie

نازنین زردشتی

علی خانیان

رسول مرادیان

مهدی اخباری

Mohammad okati

اسماعیل رمضانی

المیرا یافته

ahmad moslehi

حدیث بیگ زاده

نعیم دهقانی

خدیجه مرشد اسکی

سوالات متداول

جایزه امروز چیست؟

جایزه هر روز ساعت ۲۲ مشخص می‌شود؛ شما می‌توانید شانس خود را امتحان کنید و به تعداد دلخواه بازی کنید و منتظر مشخص شدن جایزه روز باشید.

حداقل امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی چقدر است؟

حداقل امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی ۱۰ امتیاز است. شما می‌توانید به تعداد دلخواه بازی کنید و امتیاز خود را افزایش دهید. بدیهی است که برای شرکت در قرعه کشی بیشترین امتیاز شما ثبت می‌شود و امتیازهای شما در طول روز با هم جمع نمی‌گردد.

برنده چه زمانی مشخص می‌شود؟

برنده هر روز ساعت ~ ۲۴ مشخص خواهد شد. برنده‌ها در همین صفحه به همه و از طریق ایمیل به شرکت‌کنندگان آن روز اطلاع رسانی خواهد شد.

چند بار می‌توان بازی کرد؟

شما در هر روز می‌توانید به تعداد دلخواه بازی کنید و امتیاز خود را افزایش دهید؛ ما بالاترین امتیاز روزتان را در قرعه‌کشی شرکت خواهیم داد.

برنده چگونه مشخص میشود؟

برنده به صورت قرعه کشی از بین شرکت کنندگان همان روز انتخاب میشود و داشتن امتیاز بالا دلیل بر برنده شدن در بازی نیست و فقط شانس شما را در قرعه کشی افزایش می‌دهد.

چگونگی دریافت جوایز؟

برندگان باید نام، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره ملی خود را از همان ایمل که در سیستم برای بازی ثبت کردند و در سایت به عنوان برنده اعلام شده به ایمیل info@anetwork.ir ارسال کنند.

زمان‌های قرعه‌کشی جوایز شبکه‌های اجتماعی؟

قرعه‌کشی اول (۱ فروردین): در این تاریخ میان کسانی که امتیاز خود را با هشتگ فوق استفاده کرده‌اند، قرعه‌کشی خواهد شد. جوایز: یک آیپدمینی و یک اپل‌واچ

قرعه‌کشی دوم (۸ فروردین): در قرعه‌کشی دوم، میان تمامی کسانی که در بازه زمانی ۱ فروردین (پس از قرعه‌کشی اول) تا ۸ فروردین با هشتگ #عیدیتوببر اقدام به اشتراک‌گذاری امتیاز خود کنند، یک نفر به قید قرعه برنده یک آیفون ۷ خواهد شد.

قرعه‌کشی سوم (۱۶ فروردین): افرادی که امتیاز خود را در شبکه‌های اجتماعی در بازه زمانی ۸ تا ۱۵ فروردین به اشتراک بگذارند در قرعه‌کشی یک پاوربانک شرکت خواهند کرد.

* افراد می‌توانند با اشتراک‌گذاری مجدد، در دیگر قرعه‌کشی‌ها نیز شرکت کنند.

هدایای هدست واقعیت مجازی (VR)به چه صورت اهدا می‌شوند؟

در بازه‌های زمانی‌ای که اینستاگرام ای‌نتورک (@anetworkinsta) یا گارانتی آروند (@arvandguarantee) مشخص می‌کند (در طول مدت بازی) ما به کسانی که بیشترین لایک با امتیاز خود در اینستاگرام یا بیشترین ری‌توییت با اکانت توییترشان داشته باشند، بدون قرعه‌کشی، یک دستگاه VR به هر کدام اهدا می‌کنیم.

جوایز سوشیال به چه صورت انتخاب میشوند؟

برای شرکت در بازی سوشیال مدیا حتما باید پروفایل اینستاگرام به صورت عمومی “public”باشد و حتما #عیدیتوببر در زیر پست موجود باشد. دقت داشته باشید که پست هایی که در استوری قرار میگیرند در قرعه کشی سوشیال شرکت داده نمیشوند و شیر کردن عکس در سوشیال مدیا هیچ تاثیری در برنده شدن در بازی اصلی ندارد و خود آن یک قرعه کشی و بازی جدا به حساب می‌آید.

برگزار‌کنندگان

ای‌نتورک بزرگترین بستر تبلیغات کلیکی در ایران است که به آگهی‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا به راحتی تبلیغات خود را در هزاران وب‌سایت ایرانی به نمایش بگذارند. در ای‌نتورک شما این امکان را خواهید داشت تا تبلیغات خود را به راحتی در انواع مختلف تبلیغات (بنری، متنی، موبایلی و ویدیویی) شروع کرده و حتی تبلیغات‌تان را به مناطق جغرافیایی، سیستم عامل و ... محدود کنید.

گارانتی آروند، ارائه دهنده گارانتی برترین محصولات لپ تاپ، تلفن های همراه هوشمند، تبلت از سال ۱۳۸۳ تاکنون با رسالت « ایجاد آسودگی خیال برای مشتریان در هنگام خرید دستگاه های الکترونیک » اقدام به ارائه خدمات پس از فروش محصولات الکترونیک نموده است. آروند ارائه دهنده محصولات اپل و مایکروسافت، با هدف تسهیل خرید کالای با اصالت به همراه گارانتی واقعی برای مشتریان، شبکه گسترده فروش با بیش از 100 نماینده فروش در سراسر کشور را راه اندازی کرده است. ارائه گارانتی واقعی و دارا بودن واحد فنی و پشتیبانی تخصصی باعث گردید علاوه بر جلب رضایت حداکثری مشتریان، شعار "یک گارانتی دوست داشتنی" نیز تحقق پیدا کند.